iPhone’umu Bul Konum Değiştirme, Sabitleme Yazılımı 2024

iPhone’umu bul, Find my iPhone için konum değiştirme işlemi nasıl yapılır?

Ekibimiz müşterilerimize online olarak %100 güvenli ve garantili olarak iPhone konum değiştirme yazılım ve kurulum desteği vermektedir. iPhone’umu bul konum sabitleme, iPhone’umu bul konum değiştirme hizmetimiz %100 garantili ve kolay kullanımlı bir programdır.

GPS sahte konum gösterme yazılımımız ile %100 güvenli ve size özel olarak kurulum yapılır. Apple Uygulama Mağazasında bulunan ücretli uygulamaların başarım oranı oldukça düşük ve güvenlik açıklarına sebep olabilmektedir.

Ayrıca yazılımımız sayesinde kendinizi anlık olarak yürüyerek belirlediğiniz bir rota üzerinde yürüyor ya da araçla seyahat halinde gösterebilirsiniz. Aracınızın hızını ve daha bir çok ayarlama yapılabilmektedir.

Iphone konum değiştirme, sahte GPS konum yazılımı sayesinde Whatsapp iPhone cihazımı bul ve Whatsapp canlı konum ya da konum paylaşarak konum değiştirme ve seyahat halinde görülme özelliklerinden faydalanabilirsiniz.

iPhone’umu bul konum değiştirme, seyahat halinde görünme yazılımımız aynı zamanda tüm oyun, Netflix benzeri dizi film izleme uygulamarı için de kullanılabilir. 

 

Satın alım yaptıktan sonra programı size iletiyor, dilerseniz uzak bağlantı ile güvenli şekilde size bağlanıyor ve ilk kurulumu gerçekleştiriyoruz. Tüm soru ve merak ettiğiniz noktalar için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Bizimle websolutiontr@gmail.com üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Not: Bu hizmeti kullanabilmek için telefonunuzu Windows bir PC’ye bağlamanız gerekmektedir.

Not: Yazılım kurulum ve diğer hizmetler için fatura kesilmekte ve kullanımdan kaynaklanan tüm yasal sorumluluk yazılımı satın alan kişiye aittir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir